Sued Log - Spedice a logistika

E-mail

doprava@sued-log.cz

Telefon

+420 387 310 250

Pekárenská 255/77

370 04 České Budějovice

Služby

Silniční přeprava

Nabízíme celoevropskou síť sběrné služby, včetně systému částečných přikládek (LTL) a celovozových zásilek (FTL) prostřednictvím sítě spolehlivých partnerů. Všichni naši partneři a dodavatelé dopravních služeb jsou prověřeni dlouholetou spoluprací, což nám umožňuje nabídnout naší klientele službu bez kompromisů. Celý náš systém silničních přeprav je postaven na systému „door-door“.


Námořní přeprava

Námořní nákladní doprava, známá též jako námořní doprava, je jednou z nejdéle zavedených forem přepravy zboží na mezinárodní úrovni. Je to také jeden z nejekonomičtějších způsobů dopravy zásilek. Zatímco letecká nákladní doprava je upřednostňována pro zásilky citlivé na čas, námořní doprava je stále první volbou pro mnoho podniků a jednotlivců, kteří hledají nákladově efektivní řešení.


Letecká přeprava

Letecká nákladní doprava je jedním ze základních prvků jakékoli mezinárodní logistické sítě. Pokud je potřeba doručit zásilku v limitovaném čase, tak letecká doprava může být tou pravou volbou. Naše společnost disponuje širokou sítí zahraničních partnerů a nabízí tak svým zákazníkům flexibilitu ohledně typu služeb, které jsou k dispozici v rámci letecké nákladní dopravy. Vyzkoušejte nás!


Celní služby

Jednou z námi nabízených služeb je možnost zastupování klienta v celních řízeních (přímé, nepřímé) spojených s importem či exportem zboží. V případě potřeby zajistíme dovozy a vývozy kusových, kamionových a kontejnerových zásilek do volného oběhu až po složité celní případy. Díky bohatým zkušenostem v oboru a silným partnerům si poradíme s čímkoli.


Skladování a logistika

Ve spolupráci s našimi tuzemskými i zahraničními partnery nabízíme možnosti skladování v celoročně temperovaných skladech, vedení skladového hospodářství a doplňkové služby, jako třídění, balení, kompletace a etiketování zásilek. Samozřejmostí je i následná distribuce skladového zboží ke koncovým odběratelům (FIFO, LIFO) a návrh optimálního řešení.


Projektová řešení

SÜD-LOG navrhuje a poskytuje svým klientům návrhy řešení k optimalizaci logistického řetězce za využití nejmodernějších logistických procesů, zaměřených na tři hlavní cíle: kvalitu, harmonogram a náklady. Mezi naše klienty patří: malé a velké podniky, průmyslová konsorcia i fyzické osoby. Od navrhování přepravních a logistických řešení, přes poskytování dohledu a personálu pro různé typy služeb, až po pomoc podnikům všeho druhu určovat a utvářet jejich budoucnost. Žádný projekt není příliš velký ani příliš malý na to, abychom jej nezvládli. Bez ohledu na projekt; my máme řešení!


Doplňkové služby

V rámci doplňkových služeb poskytujeme např. služby připojištění zásilek („all risks“), kde na základě analýzy pojistných rizik doporučíme klientovi optimální řešení a v případě potřeby zprostředkujeme i vystavení pojistných certifikátů. Naše připojištění zahrnují i rizika jako například zpronevěru, pojištění inventurních rozdílů, hrubou nedbalost a úmysl.