Sued Log - Spedice a logistika

E-mail

doprava@sued-log.cz

Telefon

+420 387 310 250

Pekárenská 255/77

370 04 České Budějovice
Texty1-img

Moderní logistika pro dnešní svět

Společnost SÜD-LOG s.r.o. vstoupila na scénu moderního podnikání s cílem propojit tradiční osobní přístup s inovativními technologiemi v dopravním sektoru. Naše vize je jasná: přinést do logistiky svěží dávku efektivity a spolehlivosti, přičemž nezapomínáme ani na udržitelnost a ochranu životního prostředí.

Naše poslání

Už není třeba kompromisů mezi tradicí a inovací. SÜD-LOG spojuje ty nejlepší prvky obou světů. S našimi moderními postupy a technologiemi vám nabízíme nejen absolutní spolehlivost, ale také péči o životní prostředí a zdraví. Jsme hrdí na to, že můžeme přinést do vašeho podnikání nový standard logistiky.

Proč SÜD-LOG?

Zkušenosti: S více než 25 lety zkušeností v mezinárodní a vnitrostátní dopravě jsme vaším spolehlivým partnerem.

Flexibilita: Kamion, loď nebo letadlo – nezáleží na prostředku, my vám poskytneme optimální řešení.

Udržitelnost: Jsme oddáni ochraně životního prostředí a vašemu zdraví. Naše služby jsou šetrné k planetě.

Nabídka služeb

Mezinárodní doprava: Propojení s globálním trhem díky naší široké síti partnerů.

Vnitrostátní distribuce: Rychlé a spolehlivé doručení po celém území ČR.

Logistická řešení na míru: Vaše potřeby jsou naším prvořadým cílem. Navrhneme pro vás individuální řešení.

Naše služby

ikona-img

Námořní přeprava

Námořní nákladní doprava, známá též jako námořní doprava, je jednou z nejdéle zavedených forem přepravy zboží na mezinárodní úrovni. Je to také jeden z nejekonomičtějších způsobů dopravy zásilek. Zatímco letecká nákladní doprava je upřednostňována pro zásilky citlivé na čas, námořní doprava je stále první volbou pro mnoho podniků a jednotlivců, kteří hledají nákladově efektivní řešení.

ikona-img

Silniční přeprava

Nabízíme celoevropskou síť sběrné služby, včetně systému částečných přikládek (LTL) a celovozových zásilek (FTL) prostřednictvím sítě spolehlivých partnerů. Všichni naši partneři a dodavatelé dopravních služeb jsou prověřeni dlouholetou spoluprací, což nám umožňuje nabídnout naší klientele službu bez kompromisů. Celý náš systém silničních přeprav je postaven na systému „door-door“.

ikona-img

Letecká přeprava

Letecká nákladní doprava je jedním ze základních prvků jakékoli mezinárodní logistické sítě. Pokud je potřeba doručit zásilku v limitovaném čase, tak letecká doprava může být tou pravou volbou. Naše společnost disponuje širokou sítí zahraničních partnerů a nabízí tak svým zákazníkům flexibilitu ohledně typu služeb, které jsou k dispozici v rámci letecké nákladní dopravy. Vyzkoušejte nás!

Další služby

Naši klienti nám často svěřují obzvláště složité přepravní činnosti, například proto, že rozměry přepravovaného zboží jsou příliš velké a je potřeba pečlivě naplánovat cestu ze skladu do místa odeslání (logistické centrum, letiště, přístav, nádraží). Nejedná se vždy o „standardní“ nebo „tradiční“ zásilky, přepravované běžným kamionem, kontejnerem nebo leteckou paletou. V mnoha případech mohou být náklady na zásilku vyšší než náklady na odeslané zboží. Využíváme zde svých odborných znalostí v oblasti plánování a realizace tohoto typu služeb, tak abychom klientovi poskytli to nejlepší dostupné řešení na trhu.

  • Celní služby
  • Skladování a logistika
  • Projektová řešení
  • Doplňkové služby
Texty2-img

Celní služby

Jednou z námi nabízených služeb je možnost zastupování klienta v celních řízeních (přímé, nepřímé) spojených s importem či exportem zboží. V případě potřeby zajistíme dovozy a vývozy kusových, kamionových a kontejnerových zásilek do volného oběhu až po složité celní případy. Díky bohatým zkušenostem v oboru a silným partnerům si poradíme s čímkoli.

Texty2-img

Skladování a logistika

Ve spolupráci s našimi tuzemskými i zahraničními partnery nabízíme možnosti skladování v celoročně temperovaných skladech, vedení skladového hospodářství a doplňkové služby, jako třídění, balení, kompletace a etiketování zásilek. Samozřejmostí je i následná distribuce skladového zboží ke koncovým odběratelům (FIFO, LIFO) a návrh optimálního řešení.

Texty2-img

Projektová řešení

SÜD-LOG navrhuje a poskytuje svým klientům návrhy řešení k optimalizaci logistického řetězce za využití nejmodernějších logistických procesů, zaměřených na tři hlavní cíle: kvalitu, náklady a harmonogram. Mezi naše klienty patří: malé a velké podniky, průmyslová konsorcia i fyzické osoby. Žádný projekt není příliš velký ani malý na to, abychom jej nezvládli. My máme vždy řešení!

Texty2-img

Doplňkové služby

V rámci doplňkových služeb poskytujeme např. služby připojištění zásilek („all risks“), kde na základě analýzy pojistných rizik doporučíme klientovi optimální řešení a v případě potřeby zprostředkujeme i vystavení pojistných certifikátů. Naše připojištění zahrnují i rizika jako například zpronevěru, pojištění inventurních rozdílů, hrubou nedbalost a úmysl.

Sháníte spolehlivého dodavatele přepravních služeb? Chci poptat přepravu

Novinky

Blog-img

PF 2024

Blog-img

SÜD-LOG s.r.o. opět rozšiřuje svou síť sběrné služby v Itálii

S radostí oznamujeme rozšíření sítě naší sběrné služby na destinaci Itálie o pravidelné odjezdy z regionu Toskánsko! Jsme hrdí na skutečnost, že můžeme průběžně zl…

Blog-img

Představujeme náš nový servis v oblasti námořní přepravy – spolehlivé, rychlé a bezpečné přepravy po celém světě

Rádi bychom vás seznámili s naším novým servisem v oblasti námořních přeprav, který přináší spolehlivé, rychlé a bezpečné přepravy zboží kamkoli po světě. Naše firm…

Blog-img

PF 2023

Blog-img

Navýšení odjezdů z italských regionů Emilia-Romagna a Toskánsko

S platností od 1.listopadu 2021 navýšila společnost SÜD-LOG s.r.o., ve spolupráci s italským partnerem, společností TRANSTIR s.r.l., frekvenci odjezdů sběrných …

Blog-img

PF 2021

Kontakty

Firma

SÜD-LOG s.r.o.

Adresa

Pekárenská 255/77, 370 04 České Budějovice

Mobil

+420 739 587 707 / +420 387 310 250

Vedení společnosti

bohuslavek@sued-log.cz

Obchodní oddělení

streit@sued-log.cz

Spedice

doprava@sued-log.cz