Sued Log - Spedice a logistika

E-mail

doprava@sued-log.cz

Telefon

+420 387 310 250

Pekárenská 255/77

370 04 České Budějovice

SÜD-LOG s.r.o. opět rozšiřuje svou síť sběrné služby v Itálii

  • -
  • 25 října 2023

SÜD-LOG s.r.o. opět rozšiřuje svou síť sběrné služby v Itálii

Kategorie:Novinky

S radostí oznamujeme rozšíření sítě naší sběrné služby na destinaci Itálie o pravidelné odjezdy z regionu Toskánsko! Jsme hrdí na skutečnost, že můžeme průběžně zlepšovat naše služby pro zákazníky a posouvat naše logistické možnosti na další úroveň.

Nově zavádíme pravidelné odjezdy ze strategického terminálu v Pratu. Toto rozšíření znamená, že naši zákazníci budou mít ještě více možností a flexibility při organizaci svých logistických potřeb v Itálii. Terminál v Pratu bude střediskem našich nových pravidelných odjezdů.

Abychom lépe vyhověli stávajícím požadavkům našich zákazníků, zavedli jsme 2x týdně (úterý + pátek) pravidelné odjezdy z terminálu Prato. Toto navýšení frekvence odjezdů umožní rychlejší a efektivnější doručování zboží a zároveň sníží dobu čekání na objednané zboží.

Naše společnost SÜD-LOG s.r.o. se zavazuje k poskytování nejlepších logistických služeb na trhu. Rozšíření v Itálii je pouze jedním z mnoha kroků, kterým chceme zajistit, že budeme plnit očekávání našich zákazníků a nadále budeme partnerem ve spolehlivé logistice.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně naší rozšířené sběrné služby v Itálii nebo jiné logistické potřeby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Děkujeme za vaši důvěru a společně budeme pokračovat v budování úspěšných logistických řešení.